LogoTurystyka na Lanzarote. Pełna informacja, aby pojechać na Lanzarote

Lanzarote, odmienna wyspa

Lanzarote 01 Lanzarote 02 Lanzarote 04

Lanzarote

  • Odwiedź nas na facebook
  • Odwiedź nas na twitter
  • Odwiedź nas na YouTube
  • Odwiedź nas na Pinterest
  • Odwiedź nas na vimeo

Wyspa Lanzarote

 

Odkryj magię Lanzarote zagłębiając się w spektakularne pejzaże wulkaniczne, które wydają się należeć do odległych światów i gdzie gorąc z wnętrza ziemi jeszcze wynurza się na powierzchnię. Odpręż się na spokojnych plażach o białym piasku i przezroczystej wodzie oraz naciesz się niezwykłymi widokami małych wysepek, które dostrzegalne są z urwisk.

Texto no definido -
Zamknąć

To Rezerwat Biosfery, wyspa posiada również Rezerwat Morski, Park Narodowy i 12 chronionych obszarów przyrody, prawdziwy skarb dla tych, którzy lubią korzystać w pełni z uroków natury, słońca i czystego powietrza morskiego. Na wyspie wulkanów sprawdzisz jak w żadnym innym miejscu do jakiego stopnia wulkaniczne pochodzenie danego terenu może wpłynąć na życie jej mieszkańców. Zobaczysz jak w przepięknym wiejskim pejzażu rolnicy z Lanzarote, aby móc przetrwać, sprzymierzyli się z przyrodą i wymyślili wyjątkowy system upraw, który pozwala im na uzyskanie wspaniałych owoców na ziemi pozornie jałowej, a na której uprawy rosną pod czarną warstwą wulkanicznego piasku.

 

A jeżeli jesteś z tych, którzy troszczą się o środowisko naturalne to znalazłeś się w miejscu idealnym, gdyż wyspa została ogłoszona przez Światową Organizację Turystyki jednym ze światowych modeli zrównoważonego rozwoju w dużym stopniu dzięki artyście César Manrique, którego niestrudzona walka o ochronę środowiska naturalnego nadal żyje w licznych jej zakątkach.

 

Kliknij tutaj. Odwiedź Oficjalną Stronę Internetową Turystyki Lanzarote