LogoTurystyka na Gran Canaria. Pełna informacja, aby pojechać na Gran Canaria

Gran Canaria, wybierz wspaniałe miejsce

Gran Canaria 1 Gran Canaria 3 Gran Canaria 4

Gran Canaria

  • Odwiedź nas na facebook
  • Odwiedź nas na twitter
  • Odwiedź nas na YouTube
  • Odwiedź nas na Pinterest
  • Odwiedź nas na vimeo

Wyspa Gran Canaria

 

To „kontynent w miniaturze”.Taka jest Gran Canaria z jej niezwykłą różnorodnością krajobrazów i mikroklimatów, które sprawiają, że jest wyjątkowa. Również będziesz mógł/a skorzystać na wyspie z intensywnego życia miejskiego szczególnie w jej stolicy, jednego z miast o najlepszym klimatem na świecie, kosmopolitycznym i dynamicznym, w którym odnajdziesz wszystko to, co tylko możesz sobie wymarzyć.

 

Texto no definido -
Zamknąć

Centra handlowe i rozrywkowe, otwarte tereny handlowe, muzea, teatry, audytoria, miejsca na świeżym powietrzu, gdzie odbywają się tłumne koncerty, nieskończona ilość lokali nocnej rozrywki... zdecydowanie długa lista zajęć typowo miejskich, aby każdy dzień twojego urlopu był inny, jeżeli tego właśnie sobie życzysz.

 

Ale również Gran Canaria, której zachodnia część to Rezerwat Biosfery, oferuje innego rodzaju zajęcia dla tych, którzy wolą pobyt bardziej spokojny i w kontakcie z przyrodą w jednym spośród 33 obszarów chronionych. Ty wybierasz: dziś możesz korzystać z jednej ze wspaniałych jej plaż o złotym piasku lub z przytulnych i ustronnych małych zatok o czarnym piasku; natomiast dzień jutrzejszy będzie idealny, aby cieszyć się spokojem i ciszą wiejskiej okolicy, w otoczeniu wspaniałych palm, niesamowitych pejzaży, które rozciągać się będą u twych stóp, lub gęstych mas sosny kanaryjskiej (drzewa endemicznego Wysp Kanaryjskich), które kontrastują z okolicami pokrytymi czarną warstwą skał wulkanicznych. A jeżeli lubisz turystykę pieszą będziesz mógł/a ją uprawiać na jednym ze szlaków królewskich, które zostały odzyskane i które tworzą część dziedzictwa historyczno-kulturowego wyspy.

 

Kliknij tutaj. Odwiedź Oficjalną Stronę Internetową Turystyki Gran Canarii